GRANMER LDT. ŞTİ.  Epoksi Sistemleri; YAPI - İnşaat, Denizcilik ve DOĞALTAŞ  MERMER sektörlerinde ve çözüm odaklı özel ürün grupları olarak kullanılan epoksi bazlı ürünleri üretmek amacı ile İstanbul Tuzla‘da Aybars Ali YILMAZ ve Aysun YILMAZ tarafından  1998  yılnda kurulmuştur.

Dünyanın her tür yapı malzemelerinin  yaşam sürelerini güçlendirmek, korumak ve uzatmak görevi olan GRANTMER bir İSTANBUL BİRLEŞİK KİMYA  LTD. ŞTİ. markasıdır.

Uzman Ar-Ge departmanımız, gelişmiş ürün yelpazemiz  ve NANO üretim teknolojimiz ile kullanıcılarımızın ihtiyacı olan kaliteli çözümleri en doğru  sürede sunmayı  ilke olarak  edindik.

GRANTMER; dinamik, genç ve müşteri odaklı yapısı ile EPOKSİ konusunda uzmanlaşmış ve dünyadaki herhangi bir yere doğrudan sevkiyat hizmeti sunabilir.

GRANTMER tüm sorularınıza hızlı cevap vererek, teknik destek, güvenilir ürün tespit testi, kalite kontrol, koordineli üretim, hızlı teslimat süreci ve müşteri için lojistik operasyonları sunar.

Kalite Yönetimi - Değerlerimiz

GRANTMER olarak yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde GRANTMER her kademedeEUROMER olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.ki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

GRANTMER olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

● Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
● Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
● Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
● Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
● Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.